7 АДМІНІСТРАТИВНІ ВИМОГИ

Просимо усіх зацікавлених надати свої зауваження на адресу: mboyko@uniirt.com.ua
Please send your comments to the e-mail: mboyko@uniirt.com.ua

7 АДМІНІСТРАТИВНІ ВИМОГИ

Postby Admin » Fri Oct 19, 2012 1:01 pm

7 АДМІНІСТРАТИВНІ ВИМОГИ
Регламент крім вимог до пристроїв та процедур оцінки їх відповідності, встановлює деякі адміністративні вимоги, які потрібно виконувати, в тому числі Кодекс України про адміністративні правопорушення та Кримінально-процесуальний кодекс України.
7.1 Регуляторні вимоги
Застосування в Україні радіоелектронних засобів на бездозвільній основі передбачається при виконанні встановлених обмежень щодо іх технічних характеристик, зокрема, щодо дозволеної смуги радіочастот, максимальної потужності випромінювання передавача, еквівалентної ізотропно-випромінювальної потужності, інтегрованих антен тощо. Зазначені регуляторні вимоги розробляються для окремих смуг радіочастот, технологій зв’язку з метою забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, у тому числі, для їх використання відповідно до умов застосування на бездозвільній основі.
При постачанні пристоїв на бездозвільній основі виробниками (імпортерами) повинно бути враховано зазначені вище регуляторні умови в інтересах кінцевих споживачів продукції.
Якщо продукція не пройшла підтвердження відповідності вимогам Регламенту, вона не допускається на ринок України і не може бути ввезена в Україну.
Окрім наведенного вище, особливостями України є те, що застосування радіообладнання на території України дозволяється за умови його внесення до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України у смугах радіочастот загального користування. Ввезення з-за кордону, реализація та експлуатація радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв здійснюється за наявності дозволу, що видається у порядку, встановленому законодавством.
7.2 Інформація для споживача
Виробник повинен:
1. Інформувати споживача на упаковці та в інструкціях з використання про призначення пристроїв.
2. Інформувати споживача щодо використання пристроїв за призначенням. Ця інформація повинна бути достатньою, щоб уникнути втручання через неправильне використання пристроїв (наприклад, максимальний коефіцієнт підсилення антени).
3. Попередити споживача про потенційні обмеження (наприклад, застосування в обмежених приміщеннях) або вимоги щодо авторизації використовування радіоапаратури.
4. У разі кінцевого (термінального) обладнання, інформувати споживача про інтерфейси телекомунікаційних мереж загального користування, до яких передбачено його приєднання.
5. Забезпечити споживача інформацією про наявність Декларації про відповідність. Це зобов'язання можна виконати вибором одним з таких способів:
– зробити копію оригіналу Декларації про відповідність відповідності доступною споживачу;
– внести у документацію з використання пристрою інформацію державною мовою про відповідність пристрою вимогам наступним чином:
[Назва виробника] цим оголошує, що пристрій [назва або позначення] відповідає вимогам та іншим застосовним положенням Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання.
Це підтвердження відповідності повинно бути викладено державною мовою України, супроводжено точною адресою (поштова адреса або web-сайт), де можна знайти або отримати копію оригіналу Декларації про відповідність.
Admin
Site Admin
 
Posts: 44
Joined: Tue Feb 06, 2007 12:36 pm

Return to Нова редакція. New edition of the methodical recomendation.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron