УНИИРТ

Новости ГП УНИИРТ

Вітання з присудженням наукового ступеня доктора технічних наук!

 
 

ПОДЯКИ ТЕХНІЧНИМ КОМІТЕТАМ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТК 123 та ТК 155

За значний внесок у розвиток національної стандартизації, активну позицію, відповідальне ставлення до виконання основних функцій ТК, а також з нагоди Дня стандартизації і метрології та Всесвітнього дня стандартів оголошено ПОДЯКИ Державного підприємства “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” (Національний орган стандартизації):
 

Команда ДП “УНДІРТ” – переможець у V спартакіаді серед працівників та студентів зв’язку

Команда ДП “УНДІРТ”  – переможець у V спартакіаді
серед працівників та студентів зв’язку
28 листопада 2019 року ОНАЗ ім. О. С. Попова

Спартакіада була організована Одеською обласною організацією профспілки працівників зв’язку України.

Розроблено проект національного стандарту ДСТУ "Системи рухомого зв’язку. Показники якості послуг. Методики визначення параметрів"

На виконання положень Плану заходів щодо підвищення якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року № 540-р, Державним підприємством "Український науково-дослідний інститут радіо та телебачення (ДП "УНДІРТ") вперше розроблено проект національного стандарту ДСТУ "Системи рухомого зв’язку. Показники якості послуг. Методики визначення параметрів".

Підготовка до ВКР-19 триває: 5G вже незабаром

В Україні продовжується підготовка до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19), яка відбудеться з 28 жовтня по 22 листопада 2019 року.

13 грудня в Адміністрації Держспецзв’язку відбулося 7 засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до ВКР-19. У заході взяли участь представники Адміністрації Держспецзв’язку, НКРЗІ, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, сектору безпеки і оборони України, інших державних інституцій.

СПАРТАКІАДА

28 листопада

28 листопада 2018 року відбулася IV Одеська обласна Спартакіада працівників зв'язку України, за підтримки Одеської обласної організації професійної спілки працівників зв'язку України та Одеської обласної організації ФСТ “Спартак”.
Співробітники ДП "УНДІРТ" брали участь у цих змаганнях:
Маковєєнко Дмитро Олександрович, начальник відділу радіочастот, зайняв 1 місце в шаховому турнірі серед чоловіків;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

16 листопада
 

Голові ТК 123 "Аудіовізуальні системи і служби" Михайлову М. К. та членам ТК оголошено Подяку ДП “УкрНДНЦ” (НОС)

10 жовтня

ТК нагороджено Подяками

За значний внесок у розвиток національної стандартизації, активне сприяння у виконанні програми уряду та євроінтеграції, а саме виконання плану прийняття як національних 1000 стандартів та змін до них, гармонізованих з міжнародними та європейськими технічні комітети стандартизації ТК 123 “Аудіовізуальні системи і служби” та ТК 155 “Радіотехнології”, які створено на базі ДП “УНДІРТ”, нагороджено Подяками Державного підприємства “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації,

24 травня 2017 року

Розпорядженням Одеського міського голови
за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну наукову та педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, впровадження наукових досягнень у виробництво та з нагоди відзначення Дня науки нагороджений
Почесною відзнакою Одеського міського голови “Подяка”
ГОФАЙЗЕН Олег Вікторович, заслужений діяч науки і техніки України, д-р техн. наук, професор

RSS-матеріал